جمعه 28 دی 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست مشترک بنیاد نخبگان استان مرکزی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان

نشست مشترک بنیاد نخبگان استان مرکزی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در تاریخ 07/03/96 در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه برگزار گردید.

نشست مشترک بنیاد نخبگان استان مرکزی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در تاریخ 07/03/96 در محل اداره کل اوقاف و امور خیریه برگزار گردید.
در ابتدای جلسه دکتر دیلمی، رئیس بنیاد نخبگان استان مرکزی با اشاره به جلسات قبلی بنیاد و اداره کل اوقاف به زمینه های مشترک همکاری و همچنین تفاهم نامه موجود در سطح ملی اشاره نمود. دکتر دیلمی بیان داشت: با توجه به اقتضائات جامعه امروز، باید به دنبال نیّات وقف جدید باشیم و با توجه به شرایط فعلی کشور بهترین نیّت و موضوع می تواند در حوزه های علمی و نخبگانی باشد.
دکتر دیلمی با بیان این که هدف از این نشست، بررسی راهکارهای تعاملی بیشتر جهت فرهنگ سازی حوزه وقف در امور علمی می باشد، ابراز امیدواری کرد با همکاری و بهره گیری از تجارب اداره کل اوقاف و امور خیریه، شاهد شکل گیری جوایز علمی به نام بزرگان و مفاخر استان باشیم.
در ادامه حجت السلام والمسلمین دلاوری با اشاره به پتانسیل های وقف استان خصوصاً در بخش کشاورزی و صنعت، به تجربه های وقف در استان های دیگر اشاره کرد و برای تجاری سازی طرح ها و ایده های نخبگان اعلام آمادگی نمود. حاج آقا دلاوری با بیان این که باید ابتدا منابع را جذب نمود و سپس به دنبال تبدیل منابع به ثروت به واسطه ذهن افراد نخبه و مستعد باشیم افزود: نیازهای نخبگان غیر معقول نیست و اکثراً مادی هم نیستند بلکه بیشتر دغدغه فراهم شدن فضا و بستری برای فعالیت های خود را دارند و ما باید به دنبال ایجاد چنین فضایی باشیم.
در پایان نشست توافقاتی در خصوص نحوه ادامه همکاری و تعامل طرفین به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 1397/03/08
کد : 34
تعداد بازدید: 167

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان مرکزی محفوظ می باشد
آدرس: استان مرکزی - اراک - ابتدای کوی علوی (مسکن)- خیابان رازی- ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان - بنیاد نخبگان استان مرکزی  کد پستی 3819797814  تلفن: 33135650-086