بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/03/09 - 06:35
  • - تعداد بازدید: 122
  • - تعداد بازدیدکننده: 120
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با هدف طرح ایده‌های منتخب گفتاورد ملی نخبگان با کاندیدای ریاست جمهوری

پویش ملی «نخبگان؛ حکمرانی دانش‌بنیان» راه‌اندازی شد

ایده‌های ثبت شده در رویداد گفتاورد ملی نخبگان که حائز شرایط لازم باشند، جهت طرح با کاندیدهای ریاست جمهوری یا نمایندگان ایشان انتخاب می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ نظر به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در کمتر از 40 روز آینده و ضرورت حضور مردم شریف ایران پای صندوق های رای جهت انتخاب فرد شایسته برای تصدی کرسی ریاست جمهوری، بنیاد ملّی نخبگان در راستای عمل به بخشی از وظایف ذاتی منطبق بر راهبردهای ملّی 1 و 3 ذیل راهبرد کلان 3 سند راهبردی کشور در امور نخبگان و اجرای تدابیر رهبر معظّم انقلاب مبنی بر لزوم نقش آفرینی نخبگان در تحولاّت کشور، آمادگی خود را جهت اجرای پویش ملّی «نخبگان؛ حکمرانی دانش‌بنیان» اعلام می‌کند.

این پویش با حضور نخبگان و با محوریّت تبیین مسائل اساسی کشور و مواجهه مبنایی و علمی با آنها به منظور افزایش سطح آگاهی عمومی جامعه در انتخاب اصلح راه‌اندازی می‌شود.


لذا ایده های ثبت شده تا تاریخ 17 خرداد ماه در گفتاورد ملی نخبگان که حائز شرایط لازم باشند، جهت طرح با کاندیدهای ریاست جمهوری یا نمایندگان ایشان انتخاب خواهند شد.

بنیاد ملی نخبگان بار دیگر شهادت جانگداز آیت‎الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان و همراهان ایشان را خدمت مردم ایران و به ویژه جامعه نخبگان تسلیت عرض می‌کند.


***
برای کسب اطلاعت بیشتر درباره رویداد گفتاورد ملی نخبگان اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 171736
کلمات کلیدی
مدیر مرکزی
خبرنگار

مدیر مرکزی