بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/05/31 - 13:36
  • - تعداد بازدید: 163
  • - تعداد بازدیدکننده: 158
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست مشترک بنیاد نخبگان و پارک علم و فناوری استان مرکزی برگزار شد

در نشستی مشترک بین بنیاد نخبگان استان و پارک علم و فناوری استان مرکزی، زمینه های همکاری و هم افزایی فیمابین در جهت توسعه زیست بوم فناوری استان مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست دکتر وحید طهماسبی رئیس بنیاد نخبگان استان مرکزی ضمن تاکید بر همکاری و هم افزایی بین پارک و بنیاد نخبگان استان آگاه‌سازی دانش‌آموزان و دانشجویان را از اقدامات بنیادی دانست و گفت: ایجاد انگیزه، حمایت، برگزاری دوره های آموزشی، مسابقات تخصصی و کارگاه‌های توانمند سازی از خدمات و اقدامات بنیاد نخبگان استان است.
وی با اشاره به طرح شهید احمدی روشن و اردوهای ایران گشت، زمینه های همکاری بیشتر بنیاد نخبگان و پارک را خاطر نشان کرد و گفت: طرح شهید احمدی روشن با هدف شناسایی استعدادهای برتر و اردوهای ایران گشت با هدف آشنایی دانش آموزان با صنایع و مشاغل مختلف برای هدایت تحصیلی دانش آموزان می‌باشد.
دکتر داستان در این جلسه اظهار داشت: افزایش همکاری پارک علم و فناوری استان مرکزی، دستگاه های اجرایی و جامعه صنعت استان نقش بسزایی در توسعه زیست بوم فناوری استان خواهد داشت .
وی ضمن اشاره به حضور افراد نوآور، صاحب سبک و هنرمند در پارک علم و فناوری استان مرکزی،‌ از راه اندازی مرکز هنرهای خلاق و صنایع فاخر استان خبر داد.
محمدعلی داستان ارتباط نزدیک با دانشگاه‌های سطح استان و بنیاد نخبگان را فتح بابی برای معرفی حمایت‌ های پارک دانست و گفت: یکی از طرح‌های پارک برای ارتباط با نخبگان و اساتید دانشگاهی "طرح صبحانه فناوری" است که در این طرح ظرفیت‌ها و حمایت‌های پارک از جامعه دانشگاهی به ویژه اساتید تشریح خواهد شد.
دکتر داستان نقش پارک علم و فناوری استان در تحول و نوآوری در تولید را خاطر نشان کرد و گفت: یک ایده فناور و نو می‌تواند با حمایت‌های پارک و حضور در فضای به‌روز و فناور پارک به یک شرکت مؤثر و تولید محور تبدیل شود.

 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 166938
کلمات کلیدی
مدیر مرکزی
خبرنگار

مدیر مرکزی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید