بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/10/04 - 11:27
  • - تعداد بازدید: 149
  • - تعداد بازدیدکننده: 142
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان نهمین جشنواره جهادگران علم و فناوری بسیج استان مرکزی (تمدید شد)

جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری بسیج در استان مرکزی در ۲۲ دیماه در قالب‌ ایده، اختراع، طرح پژوهشی، مقاله، شرکت دانش‌بنیان، تولیدات فرهنگی، هنری، تولید محتوا، فیلم، کتاب، نشریه و دیگر فعالیت‌های در این زمینه برگزار می‌شود.

دکتر علی رحیمی معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه روح الله استان مرکزی گفت: نهمین جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری بسیج اواخر دیماه در استان مرکزی برگزار می‌شود.

دکتر رحیمی افزود: این جشنواره در 22دیماه در قالب‌ ایده، اختراع، طرح پژوهشی، مقاله، شرکت دانش‌بنیان، تولیدات فرهنگی، هنری، تولید محتوا، فیلم، کتاب، نشریه و دیگر فعالیت‌های در این زمینه برگزار می‌شود.

او اشاره کرد: محورهای ارسال آثار به جشنواره، چالش‌های استان مرکزی در حوزه‌های فنی و مهندسی، فناوری‌های نرم و صنایع خلاق، پزشکی، فرهنگی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست بوده و شرکت در این جشنواره برای اقشار مختلف مردم آزاد است و علاقمندان می‌توانند در طی فراخوان انجام شده تا 30 دیماه نسبت به ارسال طرح‌ها، آثار و ایده‌ها خود اقدام کنند.

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی جشنواره علم و فناوری، تقدیر از مخترعان، مبتکران، پژوهشگران و  تلاشگران عرصه‌های علمی و پژوهشی و تحقیقاتی است که در  گسترش و توسعه علم و فناوری در حال فعالیت هستند.

دکتر رحیمی بیان کرد: همچنین از دیگر اهداف آن می‌توان به تجلیل از جهادگران عرصه علم و فناوری، هدایت گفتمان و فعالیت‌های علمی و پژوهشی و به نمایش گذاشتن برخی از دستاوردهای علمی و فن‌آورانه بسیجیان نیز اشاره کرد.

او در ادامه گفت:مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان و سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی تاکید و ابراز نمودن و استفاده از تمام ظرفیت‌های استانی در هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن جشنواره جزو اهداف اصلی جشنواره می‌باشد.

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: در راستای هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره تشکیل 5 کمیته تخصصی و شورای علمی جشنواره با حضور مدیران اقشار دانشور بسیج و دبیرخانه جشنواره ذیل معاونت علمی و فن‌آوری سپاه استان انجام خواهد شد.

دکتر رحیمی در اخر صحبتهای خود تاکید کرد:بر برگزاری رویداد علمی تاثریا در آینده‌ای نزدیک در استان مرکزی با مدیریت شرکت پیشگامان توسعه فرایند دانش و با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان، هسته‌ها و واحدهای فنآور استان مرکزی خواهد بود.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 162786
کلمات کلیدی
مدیر مرکزی
خبرنگار

مدیر مرکزی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید