بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1401/10/11 - 16:01
  • - تعداد بازدید: 117
  • - تعداد بازدیدکننده: 109
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

فراخوان سومین جشنواره ملی «امیرکبیر» آغاز شد

رئیس بنیاد نخبگان استان البرز از آغاز به کار سومین جشنواره ملی «امیرکبیر» با هدف شناسایی رساله‌ها، پایان‌نامه‌ها و طرح‌های دانشجویی موفق که بر اساس تقاضای کارفرمایان نوشته شده باشند و به مرحله اجرا رسیده باشند، خبر داد.

معرفی جشنواره

شکاف عمیق اهداف و برنامه‌ها و فقدان گفتمان مشترک و موثر بین دانشگاه و صنعت موجب شده که با وجود آن که هر دو به تعامل و همکاری اعتقاد دارند اما از ظرفیت‌های یکدیگر بی‌بهره بمانند.

جشنواره ملی امیرکبیر با هدف ایجاد پلی ارتباطی، که این شکاف را به هم متصل کند، طراحی شده است و با همین نگاه بنیاد نخبگان استان البرز، جهاد دانشگاهی و اتاق بازرگانی با همکاری همه‌ی ذینفعان، راهبرد کاربردی کردن و کارفرمایی کردن طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی را با اولویت نیازمحور بودن در جهت بهبود محیط کسب‌وکار در دستور کار قرار داده است.

پس از برگزاری موفق دوره اول و دوم جشنواره، خوشبختانه در حال حاضر ادبیات تقاضامحوری پایان‌نامه‌های دانشجویی در حال نهادینه شدن در مجامع دانشگاهی است و وصول حدود ۳۵۰ پایان‌نامه و رساله کاربردی کارفرمامحور در دو دوره قبلی نشان از این موضوع دارد.

 

شرایط ارسال آثار به دبیرخانه:

1- طرح‌ها، رساله ها و پایان‌نامه‌های ارسالی به این جشنواره می‌بایست در بازه زمانی یکم مهر ماه سال ۱۳۹۹ لغایت سی‌ام آبان‌ماه ۱۴۰۱ دفاع شده باشند.

2- طرح‌ها، رساله ها و پایان‌نامه های ارسالی به این جشنواره می بایست دارای گواهی حسن انجام کار مبنی بر تقاضای یک نهاد غیر از دانشگاه و سازمان مصوب کننده طرح، پایان نامه و رساله باشد (منظور نهاد، دستگاه، شرکت اعم از دولتی و خصوصی است که انجام طرح/پایان نامه و رساله به سفارش و درخواست ایشان انجام گرفته باشد و مجموعه سفارش دهنده از نتایج حاصله بهره مند شده و گواهی مبنی بر این امر صادر نماید).

 

زمان‌های مهم:

 مهلت ارسال آثار نیز از ۱۰ آذرماه تا 25 دی‌ماه سال جاری است.

 

اختتامیه و اهدا جوائز:

 اختتامیه جشنواره و معرفی برگزیدگان و اهدا جوایز به برگزیدگان از سوی اتاق بازرگانی صنایع و معادن و جهاد دانشگاهی در بهمن‌ماه سال جاری در کرج برگزار می‌شود.

 

محورهای جشنواره:

علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، و هنر 

 

علاقه مندان با مراجعه به لینک زیر نسبت به بارگذاری مستندات مورد نیاز برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند و برای آگاهی بیشتر با شماره‌های ۰۲۶۳۴۵۰۵۱۵۱ و یا ۰۲۶۳۲۵۰۸۴۱۳ داخلی ۱۱۴ تماس بگیرند.

لینک ثبت نام و ارسال آثار اینجا کلیک کنید

 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 162861
کلمات کلیدی
مدیر مرکزی
خبرنگار

مدیر مرکزی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید