جمعه 28 دی 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

فراخوان رقابت علمی کنز با حمایت بنیاد ملی نخبگان

فراخوان ارسال فایل تصویری از دستاوردهای علمی نخستین دوره «رقابت علمی کنز» اعلام شد.

فراخوان ارسال فایل تصویری از دستاوردهای علمی نخستین دوره «رقابت علمی کنز» اعلام شد. کنز رقابتی است بین دانش‌پژوهان، دانشجویان و اساتید که ‌ایده‎‌های خود را در قالب یک ارائه تصویری حداکثر 5 دقیقه ­ای مطرح می‌کنند و برای یافتن بهترین راه حل‌های علمی به منظور حل مشکلات کشورهای اسلامی با اهداف استفاده از ظرفیت‌های جامعه متخصصین، انباشتی از آثار برای بهره‌برداری آتی،‌ ارتقاء سطح انگیزش و خلاقیت نخبگان جوان،‌ بسترسازی جهت شناسایی و تبادل ایده‌های علمی و فناورانه، ‌استمرار تعامل محققان از طریق فضای مجازی و ظرفیت‌سازی فرصت‌های مطالعاتی برگزار می‌شود.
 در این رویداد به منتخبین در زمینه‌های سلامت، انرژی، اقتصاد، آب و محیط‌زیست و فناوری اطلاعات و ارتباطات، با ارائه فایل‌های تصویری موردپذیرش جوایز ارزنده‌ای اعطا می ­شود.

ارائه راهکارهای مبتنی بر علم برای پاسخ به مسائل جوامع بشری یکی از ویژگی‌های مهم جهت داوری آثار است. در این رقابت، علاقمندان می توانند ضمن مراجعه به www.mustafaprize.org در بخش رقابت علمی کنز و یا از طریق kans_register_bot@  در این رقابت ثبت نام کرده و دستاورد‌های علمی خود را در قالب یک فایل تصویری ۳ تا ۵ دقیقه­ ای ارائه کنند. ۷ بهمن الی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ مدت فراخوان شرکت در این رقابت علمی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رقابت علمی کنز مراجعه بفرمایید.          kans.mustafaprize.org

تاریخ انتشار : 1397/01/15
کد : 33
تعداد بازدید: 408

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان مرکزی محفوظ می باشد
آدرس: استان مرکزی - اراک - ابتدای کوی علوی (مسکن)- خیابان رازی- ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان - بنیاد نخبگان استان مرکزی  کد پستی 3819797814  تلفن: 33135650-086