شنبه 9 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

گالری تصاویر

سامانه ها

اطلاعیه ثبت نام حمایت از برگزیدگان ادبی کشور

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه "شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان ادبی کشور" فرایند شناسایی آحاد اجتماعات ادبی را در سال 1399 آغاز کرده است و تسهیلات ویژه‌ای را به برگزیدگان ادبی کشور اعطا می‌کند.

 

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه "شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان ادبی کشور" و با هدف ارتقای فعالیت نخبگان در حوزه زبان و ادبیات فارسی و تجلیل از بزرگان ادب فارسی، فرایند شناسایی آحاد اجتماعات ادبی را در سال جاری آغاز کرده است و تسهیلات ویژه‌ای را به برگزیدگان ادبی کشور در دو رده "مستعد برتر ادبی" و "سرآمد ادبی" اعطا می‌کند.

بر اساس آئین‌نامه "شناسایی و پشتیبانی از برگزیدگان ادبی کشور متقاضیان به شکل فردی یا با معرفی از سوی نهادهای معتبر ادبی (مجامع ادبی، نهادهای تخصصی ادبی و ) می‌توانند در فرایند ارزیابی شرکت کنند.
حوزه ادبیات شامل شعر، داستان و تخصص‌های زبانی و ادبی از جمله نویسندگی، ویرایش و آموزش زبان فارسی، ترجمه، زبان‌شناسی و پژوهش زبانی و ادبی است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شروط لازم جهت بهره‌مندی از این تسهیلات به نشانی اینترنتی Markazi.bmn.ir   و برای نام نویسی و ثبت درخواست به سامانه جامع اطلاعاتی بنیاد به نشانی http://sina.bmn.ir  مراجعه کنند.

آخرین مهلت دریافت مدارک و مستندات متقاضیان:  1399/04/01

کسب اطلاعات بیشتر: وب سایت بنیاد نخبگان استان مرکزی به نشانی  Markazi.bmn.ir (بخش تسهیلات و حمایت ها) و یا تماس با شماره تلفن : 63478363-021

تاریخ انتشار : 1399/01/23
کد : 10062
تعداد بازدید: 462

   تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601