دوشنبه 25 آذر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

گالری تصاویر

سامانه ها

قابل توجه پژوهشگران استان مرکزی/
فراخوان ارسال مدارک پژوهشگران برتر (هفته پژوهش 98)

با توجه به نزدیکی هفته پژوهش و فناوری، فراخوان انتخاب پژوهشگران برتر منتشر شد.

با عنایت به اعلام  ۱۶ لغایت ۲۲ آذرماه ۱۳۹۸ بعنوان هفته پژوهش و فناوری استان مرکزی، پژوهشگران محترمی که خواستار شرکت در رقابت انتخاب پژوهشگر برتر استان در حوزه ­های مختلف (علوم پایه، پزشکی و دامپزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، دانشجویی و هنر، کارشناسان دستگاه های اجرایی، پژوهشگران جوان، واحدهای تحقیق و توسعه برتر، فناوران برتر، ایده های برتر و پژوهشگران آزاد، مجلات برتر و دانش آموزی و معلمان) می باشند، مدارک و فرم های مربوطه را در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ 30 آبان 98، به کمیته های مربوطه ارسال فرمایند.

لازم به ذکر است:

  • فرم پرسشنامه انتخاب پژوهشگران بعلاوه  صورت جلسات، آیین نامه ها، جداول امتیاز دهی، آدرس کمیته های علمی تخصصی و سایر اطلاعات لازم در سایت هفته پژوهش و فناوری استان مرکزی موجود می باشد.
  • برای انتخاب پژوهشگران برتر در هر حوزه، فعالیت های پژوهشی و فناوری یک ساله افراد از سپتامبر ۲۰۱۸ تا سپتامبر ۲۰۱۹ برای فعالیت های پژوهشی خارجی و اول مهر ماه ۱۳۹۷ تا آخر شهریور ماه ۱۳۹۸ برای فعالیت های پژوهشی فارسی در نظر گرفته می شود.
  • هر دانشگاه/ موسسه می تواند حداکثر  مدارک ۳ نفر را به کمیته مربوطه ارسال نماید.
  • پرونده هر پژوهشگر می بایستی تنها برای یک کمیته علمی تخصصی ارسال گردد. در غیر این­صورت نام این پژوهشگر از لیست منتخبان نهایی حذف خواهد شد.
  • کمیته ها از پذیرش مدارک به صورت انفرادی معذور می باشند (به جز کمیته انتخاب پژوهشگران آزاد).
  • کلیه مدارک و اطلاعات پژوهشگران دانشگاه/ موسسه می بایستی حداکثر تا تاریخ ۳۰/۰۸/۱۳۹۸ به دبیرخانه کمیته های علمی تخصصی مربوطه ارسال گردد.
  • کمیته های علمی و تخصصی می بایستی لیست پژوهشگران برتر را حداکثر تا تاریخ ۱۴/۰۹/۱۳۹۸ به دبیرخانه مرکزی ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری ارسال فرمایند.
  • آدرس سایت هفته پژوهش و فناوری استان مرکزی در سال ۱۳۹۸ : http://researchweek.araku.ac.ir   و شماره تماس دبیرخانه مرکزی ۳۲۶۲۲۰۲۴ می باشد.

تاریخ انتشار : 1398/08/20
کد : 10038
تعداد بازدید: 200

   تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601