اطلاعیه
نخستین رویداد ملی داستان موفقیت

در راستای اجرای برنامه های حضور نخبگان و مستعدان در رویدادهای مسئله محور و کارآفرینی، برنامه  "نخستین رویداد ملی داستان موفقیت " از سلسله رویدادهای داستان موفقیت  با همت کارخانه نوآوری آفتاب (کارنا) و همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی در روز چهارشنبه 16 تیر ماه برگزار می گردد.

" نخستین رویداد ملی داستان موفقیت "

در راستای اجرای برنامه های حضور نخبگان و مستعدان در رویدادهای مسئله محور و کارآفرینی، برنامه  "نخستین رویداد ملی داستان موفقیت " از سلسله رویدادهای داستان موفقیت  با همت کارخانه نوآوری آفتاب (کارنا) و همکاری بنیاد نخبگان استان مرکزی در روز چهارشنبه 16 تیر ماه برگزار می گردد.

 داستان موفقیت یک رویداد نیم روزه است که در آن صاحبان کسب و کارها در یک گفت و گوی صمیمی به انتقال تجربیات و فراز و نشیب های کاری خود می پردازند.  ایجاد ارتباط موثر و پیوسته جامعه با الگوهای موفق،  اشتراک گذاری تجربیات ارزشمند  و الهام گرفتن از تجارب زندگی افراد موفق، آموزش وترویج کارآفرینی و آموزش موفقیت از دیگر محورهای کلیدی این رویداد می‌باشد.

نخستین رویداد "داستان موفقیت" روایت افراد کارآفرین و موفقی است که اهداف و رویاهای خود را زندگی کرده‌اند. همه افراد موفق روایتی دارند از فراز و نشیب‌ها، شکست‌ها و پیروز‌ی‌ها؛ اما وجه مشترک تمام داستان‌های موفقیت، داشتن روحیه مسئولیت‌پذیری، تعهد و پشتکار است. تفاوت افراد موفق با دیگران، داشتن اهداف و رویا‌های محقق شده بزرگی است که ممکن است برای دیگران تا آخر عمر در حد همان رویا باقی بماند. زندگی کارآفرینان موفق به طور کامل بازگوکننده فراز و نشیب‌ها، دستاوردها و نقاط روشن زندگی این افراد است. این برنامه نیز به دنبال به تصویر کشیدن این داستانها و روایتگری موفقیتهاست. امید است افراد موفق بسیاری ، با الگو گیری از این داستانها رشد کرده و خود روایتگر داستان خویش باشند.

زمان برگزاری: 16/04/1400 ساعت 18الی 19به صورت مجازی

لینک حضور در برنامه: https://www.skyroom.online/ch/milad2002/events

مهمان نخستین رویداد: جناب آقای مهندس جعفر صفری  ( مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت دانش بنیان ماشین سازی اراک)

شرکت در برنامه برای کلیه علاقمندان آزاد/رایگان است.

مهلت ثبت نام : پایان وقت اداری 14/04/1400

نحوه ثبت نام و شرکت در برنامه:

نخبگان و استعدادهای برتر: با ارسال درخواست از طریق سامانه سینا (بخش شرکت در برنامه های استانی)  http://sina.bmn.ir

دانشجویان و سایر علاقه مندان: با ارسال کلمه «موفقیت » به همراه نام و نام خانوادگی و شماره ملی  به سامانه پیامکی بنیاد به شماره ۳۰۰۰۷۹۵۷۰۰۷۷۶۷ و یا تماس با شماره 33135650- 086

درباره رویداد:

این برنامه به صورت سلسله رویداد است که هر رویداد با حضور یکی از کارآفرینان (با ارائه و مرور مسیر موفقیت کارآفرین، نحوه تبدیل ایده به کسب و کار ، مدیریت تحول و توسعه کسب و کار و ... ) و به صورت ملی برگزار خواهد شد.  

حامیان رویداد: ماشین سازی اراک - اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران - اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی اراک - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی- دانشگاه صنعتی اراک - پارک علم و فناوری استان مرکزی - دانشگاه جامع علمی و کاربردی- خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران - انجمن جوانان کارآفرین استان تهران

تاریخ انتشار : 1400/04/12
کد : 20118
تعداد بازدید: 91