توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد:
نشست مشمولین جوایز تحصیلی 99-1398 ویژة مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) با معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد جلسه‌ای را با حضور دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی 99-1398 (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) ویژة مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) و معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 29 بهمن 99 به‌صورت مجازی برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد نشست مجازی دانشجویان مستعد برتر مشمول جوایز تحصیلی 99-1398 (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) ویژة مقطع تحصیلی کارشناسی (و معادل آن) با حضور معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای دکتر سالاریه را روز چهارشنبه 29 بهمن 99 برگزار کند. هدف از برگزاری این نشست، ارتباط مستقیم مخاطبان با مسئولین بنیاد و آگاهی از مسائل و مشکلات در فرآیند اعطاء تسهیلات و دریافت بازخورد و پیشنهاد است.
این نشست ویژه مشمولین با مقطع تحصیلی کارشناسی (یا معادل آن) است، یعنی آن دسته از دانشجویانی که در «سال‌های اول تا چهارم تحصیل در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته، دکتری حرفه‌ای و دکتری تخصصی پیوسته» از تسهیلات دانشجویی سال تحصیلی 99-1398 بنیاد ملی نخبگان (طرح شهید وزوایی) بهره‌مند شده‌اند.
مشمولین جوایز مشغول به تحصیل در مقاطع «تحصیلات تکمیلی» به نشستی جداگانه دعوت خواهند شد.

از کلیة مشمولینی که شرایط فوق را دارند و علاقه‌مند به حضور در این نشست هستند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز شنبه 25 بهمن با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند.

تاریخ انتشار : 1399/11/27
کد : 20105
تعداد بازدید: 166